Ми давно спілкуємось з командами українських зірок, які також читають наші новини та дивляться наше телебачення. У важкий час вторгнення Росії на територію України артисти закликають не бути байдужими до роботи журналістів, адже вони теж бережуть фронт, проте інформаційний.

До слова Підтримайте 24 канал: допоможіть нам виграти інформаційну війну


Підтримайте 24 канал, разом – до перемоги! / Фото 24 каналу

"Океан Ельзи"

"Підтримуємо українські медіа, зокрема 24 канал, які безперервно тримають оборону на інформаційному фронті!" – каже лідер гурту Святослав Вакарчук.


"Океан Ельзи" підтримує 24 канал / Фото 24 каналу

JULIK

"У такий нелегкий час, коли в країні йде війна, нам потрібно бути максимально єдиними. Єдність проявляється у різних аспектах, зокрема у подоланні інформаційної війни. Що й роблять журналісти 24tv.ua, вони одні з перших стали на обороні інформаційного простору. За що особисто хочу подякувати. Закликаю усіх підтримати команду однодумців донатами, які 24/7 інформують населення щодо ситуації в країні! Разом – ми сильні і перемога буде обов'язково за нами! Слава Україні!" – дякуємо виконавцю JULIK.

Оля Цибульська

"Кожен з нас зараз воює на своєму фронті. Хлопці і дівчата з 24tv.ua боронять наші з тобою інформаційні кордони. Правда – також зброя. Давайте укріпляти нашу спільну броню заради перемоги. Слава Україні!" – каже українська артистка.


Оля Цибульська підтримує 24 канал / Фото 24 каналу

Олександр Божик

"Доносити достовірну інформацію – це також важливо для нашої перемоги! Давайте разом підтримаємо редакцію сайту 24 каналу. Слава Україні!" – переконаний скрипаль-віртуоз.

Наталка Карпа

"У кожного з нас своя площина оборони. Один з найнеобхідніших фронтів зараз – ресурс інформування! 24 канал міцно тримає свою інформаційну оборону. Тому давайте спільно підтримаємо журналістів, аби пришвидшити нашу перемогу", – закликає співачка.


Наталка Карпа підтримує 24 канал / Фото 24 каналу

Гурт "Антитіла"

"Підтримаймо українське медіа", – кажуть музиканти гурту.


"Антитіла" підтримують 24 канал / Скриншот з інстаграм-сторіс гурту

Гурт "МЕРІ"

"Підтримуємо своїх. В часи війни правдива та достовірна інформація – надважлива", – каже лідер гурту Віктор Винник.


Гурт "МЕРІ" підтримує 24 канал / Скринштот з інстаграм-сторіс гурту

ROXOLANA

"Друзі, зараз дуже важливо підтримувати все українське, особливо, професійні і круті медіа, які висвітлюють творчість, що підіймає бойовий національний дух. 24 канал, дякую Вам за вашу роботу!" – наголосила співачка та учасниця Нацвідбору Євробачення-2022.

Євген Хмара

"Друзі, всім привіт. Я, Євген Хмара, хочу попросити вас підтримати журналістів 24 каналу, які захищають нашу Україну на інформаційному фронті, подають правдиві новини. Так сталося, що вся реклама зараз анульована і журналісти залишилися без доходу. Тому, будь ласка, робіть свої благодійні внески. Зараз ми всі повинні воювати на своїх фронтах для того, щоб Україна якомога швидше перемогла. Дякую!", – закликав піаніст.

Євген Хмара підтримав журналістів 24 каналу: дивіться відео онлайн

Редакція 24 каналу дякує кожному за фінансову та інформаційну підтримку! Для нас це неймовірно важливо. Залишайтесь з нами, разом переможемо!