Американська стрічка студії Warner Bros. розповідає про зірку кантрі-музики Джексона Майна, який згасає в музичній індустрії після шаленої популярності. Він зустрічається з чарівною дівчиною Еллі, яка має неймовірний голос, але не має змоги представити його широкій публіці. Співак бере її під "своє крило" та починає виступати разом з нею у дуеті. Дівчина не тямить себе з щастя і миттєво завойовує серця мільйонів прихильників.

Читайте також: Леді Гага і Бредлі Купер зворушливо заспівали у трейлері мелодрами "Народження зірки": відео

Але в час, коли творчий успіх Джексона та Еллі досягає небачених вершин, музикант починає заздрити своїй коханій, що вона повільно перебирає на себе його славу та популярність. Парі стає неймовірно важко працювати разом, що сильно відбивається на їхніх стосунках.

"Народження зірки": дивитись трейлер фільму онлайн

Нова стрічка про відносини двох музикантів є особлива не лише своїм, здавалося б, банальним сюжетом, а й акторським складом. Головні ролі у "Народженні зірки" зіграли актор Бредлі Купер та співачка Леді Гага. Спочатку режисером фільму був Клінт Іствуд, який і обрав Купера для головної ролі, але згодом поступився йому режисерським кріслом і став продюсером кінокартини. Для Бредлі Купера новий фільм став його режисерським дебютом.

Щодо Леді Гаги, то головна роль у мюзиклі могла дістатись зовсім не їй. На роль Еллі також розглядались такі зірки музичної індустрії як Бейонсе та Кеті Перрі. Але оскільки Леді Гага має хороший акторський досвід (6 повнометражних фільмів), творці фільму вирішили віддати перевагу їй. Варто додати, що мюзикл "Народження зірки" є третім римейком популярного фільму, що вийшов на екрани в 1937 році. Фільм-мюзикл на кінофестивалях показали ще 31 серпня, а от в Україні його можна буде побачити від сьогодні, 11 жовтня.

Читайте також: Ніколи не забуду той день, – Леді Гага розповіла про зйомки фільму з Бредлі Купером