Напередодні католицького Різдва Томас Маркл поділився зворушливими різдвяними листівками, які йому надсилала його молодша дочка і заявив, що надіється отримати таку ж цього року. Пізніше він звертався до королеви Єлизавети ІІ з проханням допомогти налагодити стосунки з Меган. Однак, ймовірно, все сталося не так, як цього бажав батько Меган Маркл ігнорування 37-річної доньки неабияк розлютило його.

Читайте також: Меган Маркл не планує народжувати первістка у клініці, де була Кейт Міддлтон, – ЗМІ

Про нову скандальну заяву батька Меган Маркл повідомило видання The Sun. Не отримавши листівки на Різдво і привітання з Новим роком від дочки 74-річний Томас Маркл вирішив діяти рішуче і дав нове інтерв'ю, в якому висловив свою думку про принца Гаррі і сказав, що не відступиться, поки той не погодиться поговорити з ним.

Батька Меган Маркл заявив, що не розуміє, чим заслужив таке ставлення від доньки, адже він був для неї хорошим батьком.

Все це повинно було стати одним із тих моментів, якими б я пишався. Але стало сном жахів, допомогти прокинутися від якого може тільки королівська сім'я і Меган. Вони можуть просто зателефонувати мені. Я до сих пір не можу навіть уявити, чим заслужив таке ставлення від дочки. Я був хорошим батьком і не робив нічого поганого. Деякі батьки сокирою вбивають по 19 чоловік, а їх доньки все одно навідуються до них. Незрозуміло, чому Меган ставитися до мене так,
– заявив Томас Маркл.

Після цього батько Меган Маркл вирішив гучно висловитися про свого зятя принца Гаррі, назвавши його зарозумілим. "Він така ж людина, як і всі ми, але я переконаний, що він відчуває свою перевагу над навколишніми, вирішуючи, з ким говорити, а з ким ні. І я не можу з цим змиритися. Все це схоже на зарозумілість з його боку", – продовжив 74-річний чоловік.

Також він додав, що не збирається зупинятися і, можливо, трохи заспокоїться лише тоді, коли принц Гаррі і Меган захочуть поговорити з ним.


Меган Маркл, її мама Доріа Редлан і батько Томас / The Sun

Томас Маркл не втримався і від коментаря стосовно чуток про конфлікти своєї дочки і герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон. Він запевнив, що це абсолютні нісенітниці і він не вірить, що Меган Маркл здатна на таке.

Меган не заслуговує таких звинувачень. Я твердо переконаний, що вона не робила і третини того, в чому її звинувачують. І ніколи не куплюся на те, що вона довела Кейт до сліз. Хоча б тому, що Кейт сильніша жінка. Вона знаходиться у більш високому положенні, ніж Меган. До того ж, вона мати-героїня. Я не бачу Кейт слабкою. Жодна жінка не вискакує з лікарні відразу ж після пологів. Тому вона навряд чи когось боїться. І я не вірю, що Меган намагається нашкодити їй в будь-якій формі. Але зараз я не можу просто подзвонити дочці і запитати: "Що відбувається? Чим я можу допомогти?",
– заявив Томас Маркл.

Також він додав, що має намір написати книгу, в якій розповість про щасливі роки життя з Меган і свої теплі спогади про її дорослішання. На завершення від сказав, що дочка була великою частиною його життя поки не зустріла принца Гаррі. Але він не чекає жалості від неї, а просто мріє про примирення.