В інтерв'ю "Світському життю" артистка зізналась, що гардероб маленької красуні складається не тільки з дорогих речей, куплених її зірковими батьками. Сама Гайтана не прагне робити із вбрання якийсь культ, тому часто приймає в дарунок речі, які носили інші діти.

Читайте також: Гайтана вперше з’явилася на публіці з чоловіком: фото

"Іноді мої друзі дарують нам секонд-хенд, одяг, який носили діти моїх подруг. Я не соромлюсь брати його, бо вважаю, що потрібно бути економною. Якщо ти маєш зайві гроші, потрібно їх витрачати з розумом", – зазначила Гайтана.

Маленька Сапфір-Ніколь, як переконує чоловік артистки, вже звикла, що росте в сім'ї співачки. Дівчинка не лякається гучних посиденьок з друзями Гайтани, ба більше, дитина вже проявляє свої вокальні та танцювальні таланти.

Окрім цього, співачка згадала, як в юні роки допомагала продавати взуття. Гайтана не приховує, що робила це віртуозно, а люди ще раз повертались до неї за другою парою.

"В мене це дуже класно виходило. Тому що я позитивна людина, я так рекламувала дуже круто і говорила, що це класна, шкіряна, фірмова штука і потрібно поміряти, дуже зручно. Хоча іноді це було не так, мені потім якось не дуже було приємно, але люди купували і були дуже раді, приходили наступного дня, купували ще", – розповіла Гайтана.

Нагадаємо, у 2017 році Гайтана вперше зізналася, що вже майже рік заміжня. Подружжя виховує однорічну доньку Сапфір-Ніколь.