Напередодні Нового року після плідного початку сольної кар'єри Надя Дорофєєва, яка тепер відома публіці як DOROFEEVA, відправилась у тривалу відпустку на Балі. Разом з коханим і друзями вона активно подорожує островом і насолоджується неймовірними видами. Нову мандрівку пари влаштували до водоспаду Канто Лампо, під яким співачка записала романтичний ролик з Володимиром Дантесом. Відео з'явилося в інстаграм-профілі зірки.

До теми У жовтому топі й спідниці: Надя Дорофеєва показала літній образ з Балі – фото

Надя Дорофєєва з Дантесом під водоспадом на Балі

Для відпочинку біля фантастично красивого водоспаду Надя Дорофєєва обрала звабливий купальник лимонного кольору на зав'язках. Він дозволив артистці спокусливо виглядати в кадрі та ефектно показати струнку фігуру. Чоловік співачки Володимир Дантес обрав червоні шорти та позував з оголеним торсом, засвітивши прес і численні татуювання на тілі.

Зіркове подружжя постало на одному з величезних камінців 30-метрового водоспаду. На тлі потоку води пара пристрасно поцілувалась на камеру. Попри те, що Надя Дорофєєва та Дантес були повністю мокрі, картинка вийшла неймовірна. Відео й справді заворожує, адже підкорило навіть зіркових друзів закоханих – Юлію Саніну, дружину Монатіка Ірину, Славу Дьоміна, Ірину Горову та інших.

Це Вов, я і водоспад Канто Лампо, – лаконічно підписала співачка.


Надя Дорофєєва з чоловіком на Балі / Фото Instagram / @nadyadorofeeva