Співачка та учасниця популярного гурту надія Дорофеєва полюбляє експериментувати зі стилем та образами. Артистка вміло поєднує жіночу сексуальність та елегантність. Це Надія Дорофеєва продемонструвала на щорічній церемонії вручення премії "Жар-птиця".

Читайте також: Підопічні Потапа записали спільну пісню українською мовою: відео

Для світського заходу зірка обрала стильну білу сукню з рукавами. Вбрання мало чималий розріз та оголювало струнку ногу співачки. Окрім цього, сукня підкреслювала ідеальні форми артистки. Укладка та темний макіяж з акцентом на очі доповнили стильний образ. Також Надія Дорофеєва підібрала босоніжки голубого кольору та прикраси, які завершили "лук" співачки.

Ймовірно, це був своєрідний флеш-моб учасників творчих колективів, продюсером яких є Потап. "Позитив" із гурту "Время и Стекло", Мішель Андраде і Дядя Вадя також обрали світлі вбрання для церемонії. А от екс-дружина Потапа Ірина Горова вирішила виділятись на фоні підопічних чоловіка та обрала для виходу чорну сукню.

Нагадаємо, що 19 травня у Києві відбулася церемонія нагородження національної музичної премії "Золота жар-птиця 2018". Світський захід провели в Національному палаці "Україна". Ніхто з підопічних Потапа не отримав бажаної відзнаки на премії.