Найперше, на що варто звернути увагу під час планування великих поїздок та заміських пікніків, – це, звичайно ж, погода. Синоптикам вдалось спрогнозувати, якою буде погода на все літо.

Коли час на відпустку розпланований, а погода все ж таки потішитить, ви ще зможете швидко здобути бажані спортивні форми, якщо ви цього потребуєте. Лише за 1 тиждень ви зможете схуднути на декілька кілограмів, якщо будете дотримуватись певних порад.

Якщо у вас немає багато часу на тижневий, а то й більше, круїзний відпочинок, тоді вам точно будуть до вподоби концерти, які відбуватимуться в Україні. На гастролі в Київ влітку приїде багато іноземних зірок, тому ми зібрали головну афішу концертів літа-2017.

Проте хто ж відміняв відпочинок на узбережжі рідного Чорного моря в Україні? Затока, Кароліно-Бугаз та інші курортні містечка Одещини приємно вас потішать як своїми цінами, так і мальовничим місцезнаходженням.

А гарячі фестивальні посиденьки поєднали не одну компанію меломанів з різних куточків України. Українські фестивалі в 2017 році дивують не лише своїм різноманіттям, а й зовсім не поступаються зарубіжним аналогам. Тут ви можете переглянути найгучніші українські фестивалі цього літа, які варто відвідати.

І варто не забувати, що відпочинок в Україні – це не лише золота засмага під чорноморським сонцем. Це ще й неймовірний відпочинок на природі поміж захопливих каньйонів, пісків та величних замків. Куди найкраще вирушити у подорож, вам варто прочитати наші рекомендації.

Читайте також: Пакуємо валізи: як правильно скласти і що обов'язково взяти