Концерт відбувався 27 жовтня в залі "Голлівуд-боул" Лос-Анджелесу і пряма трансляція дійства проходила на офіційному YouTube-каналі гурту. На одній сцені з Linkin Park з'явилися Blink-182, Machine Gun Kelly, фронтмен Korn, Kiiara, System of a Down, No Doubt, Avenged Sevenfold та багато інших команд, які разом згадали Честера та виконали його найвідоміші пісні.

Читайте також: Смерть вокаліста Linkin Park: цитати та біографія Честера Беннінгтона

Одну з таких Майк Шинода заспівав разом з усіма фанатами із залу. Знаменита пісня "In The End", яка особливо асоціюється із Честером Беннінгтоном, довела до сліз самих музикантів. Пропонуємо послухати спільне виконання треку та згадати відомого виконавця Честера, який назавжди залишиться особливим у музичній індустрії.

Ще одна композиція, яка вразила глядачів шоу – це інсталяція самотнього мікрофону на сцені, на якому була почеплена зелень. Все сценічне світло погасло, лише декілька променів освічувало місце біля мікрофону. На фоні такого "перформансу" увімкнули мінус-версію найвідомішого хіта Linkin Park "Numb". Весь зал замість Честера, але, можливо, водночас і з ним, проспівали хіт гурту.

В мережі також став доступний весь запис концерту пам'яті Честера Беннінгтона.

Нагадаємо, що про смерть лідера гурту Linkin Park Честера Беннінгтона стало відомо 20 липня. Музикант повісився у власному будинку в Палос Вердес Естейтс, штат Каліфорнія. Йому було всього 41 рік.

Честер Беннінгтон довгий час боровся з алкогольною та наркотичною залежністю. Раніше він розповідав, що замислювався про самогубство, тому що в дитинстві над ним познущався дорослий чоловік. Також відомо, що музикант довгий час перебував в депресії.

У Честера залишилися дружина і шестеро дітей. Честер і Талінда одружилися в 2006 році і разом виховували п'ятьох дітей: трьох народила Талінда, ще двох пара усиновила. У музиканта також залишився син від першого шлюбу.