Володимир Остапчук, як і всі українці, перебуває на самоізоляції вдома. Саме карантинні будні і надихнули його на створення нової пародії, де, за сюжетом, показано 127-ий день пандемії. Зайва вага, постійні онлайн-зустрічі, прогулянки на балконі та стрижка у ванній – це далеко не все, чим епатував Володимир Остапчук.

Читайте також: Вікторія Булітко з гумором відповіла на заяву Володимира Остапчука про роман

"Партнеркою" телеведучого у відео стала надувна секс-лялька. З нею Володимир Остапчук лягав спати у смугастій піжамі, що нагадувала образ ув'язненого, грав у приставку і танцював.

Досить скандальним був і вибір пісні: Володимир Остапчук перефразував трек представників Росії на Євробаченні-2020 UNO. У ролику він і скопіював рухи, які гурт Little Big продемонстрував у кліпі.

"Синку, це був складний час. Ми божеволіли, як могли", – саме це ми будемо говорити дітям, згадуючи карантинну весну 2020. А поки давайте разом веселитися в цей непростий час під найспекотніший хіт від Little Big. І, якщо хтось в пародії впізнає себе, я не винен – самі такі. Тож не нудно сидимо вдома і #подбухиваем! Ой, підспівуємо!" – прокоментував ролик Володимир Остапчук.

Дивіться пародію від Володимира Остапчука "Скучно": відео