Зокрема, потішила публіку Соня Злотник, студентка Київського інституту музики ім. Глієра, з дуже мелодійною авторською композицією Summer for us. Підтримати талановиту дівчину прийшли її батьки – Ольга та Олександр Злотник, маститий композитор, народний артист України.

А в яскравому рок-гурті VдохVидоX одразу два "зоряних" хлопця: на барабанах Гліб Оверчук – син Ірини Білик, а соло і гітара – Микита Куцевалов, батьки якого – Олена і Валерій – організатори багатьох знакових культурних заходів країни (в тому числі і цього).

Виступи VдохVидоX гості чекали особливо і не дарма: хороший вокал, відмінні аранжування, авторські тексти і драйв не залишили публіку байдужою. До слова, свій перший кліп на пісню "Весна", випущений цього літа, хлопці знімали саме на даху універмагу "Україна".

Можна було б припустити, що спільний вступ VдохVидоX та Ірини Білик вилився б у дуже цікавий музичний проект. Однак співачка розвіяла домисли:

Справа в тому, що хлопцям ще треба багато працювати, щоб зі мною разом щось виконати. Думаю, ще років п'ять як мінімум. З іншого боку, вони не хочуть реклами за рахунок батьків. Наприклад, Гліб відмовився від коментарів пресі та інтерв'ю для ТБ, бо вважає, що їх публіка – інша, не така гламурна як у мене. І це правильно.

Крім VдохVидоX на сцену виходили не менше запальні команди Fight 2 Night і НОЕМ, котрі минулого року випустили повнометражний альбом під назвою "Зворотній відлік".

В якості запрошених зірок вечора виступили арт-група G-ART, яка оригінально міксує класику і рок (особливою родзинкою їхнього виступу були цимбали в поєднанні з академічним вокалом), а також музичний гуру – Серго Чантурія, віртуоз-гітарист і корифей українського року. Серед відвідувачів вечірки були також Влада Литовченко, Олег Пінчук, Сергій Поярков та багато інших.

Організатор Rock Party Ростислав Левінзон обіцяє, що це не останній концерт цього сезону на даху "України":

Це місце, в першу чергу, привабливе для молоді. Чесно кажучи, сама ідея створення майданчика народилася, коли я піднявся на дах і побачив парочку, яка милувалася заходом сонця. Свіже повітря, приголомшливі вечори під зірками, види міста з висоти – родзинки, які додають колорит. На даху буде працювати міжсезонний майданчик з ранньої весни до осені.

Читайте також: Бабкін влаштує у Львові незвичний концертний "квартирник"