Дональд Трамп, кандидат у президенти США, настільки не вписується в категорії адекватності сучасної політики, що навіть музиканти не можуть змовчати з приводу його діяльності. Найрізноманітніші гурти, співаки та пародисти вирішили висловити свій протест проти кандидатури Трампа тим, що роблять найкраще – музикою.

1. will.i.am ft Apl.de.ap and Liane V - GRAB'm by the PU$$Y

Навряд багато хто очікував від популярного хіп-хоп гурту соціально-політичної сатири, але Дональд Трамп, схоже, дістав навіть їх. В кліпі дотепно обігрується поведінка та основна риторика Трампа: невміння слухати інших та тотальна самозакоханість.

Один з "виборців" запитує в потенційного президента, що він робитиме з війною чи соціальними проблемами, на що Трамп, у звичному для нього стилі, перебиває свою опонентку та відповідає, що бомбитиме усіх, хто якимось чином заважатиме йому чинити так, як йому хочеться.

2. HOLY SH*T (You've Got To Vote)

Просто зірковий склад в цьому ролику вирішив вкотре нагадати американцям, що стоїть на кону. Музиканти чесно признаються в кліпі, що користуються своїм статусом, аби донести до свіїх співвітчизників тверезу, на їхню думку, ідею.

Адже музичний склад справді вражає: Moby, Rachel Bloom, Elizabeth Banks та багато інших визнаних в Америці митців вирішили таким пародійним чином висловити думку, що Трамп точно не вписується у президенти вільної та демократичної країни.

3. Franz Ferdinand - Demagogue

Franz Ferdinand, популярні інді-рокери, вирішили не вигадувати зайвого, а одразу розставили усі крапки над "і", заспівавши, що Трамп – демагог. Текст пісні досить чітко та прямолінійно окреслює позицію музикантів щодо мільярдера.

4. Donald Trump vs Hillary Clinton. Epic Rap Battles of History

А популярний проект Rap Battles, які часто у своїх роликах зіштовхують в реп-батлах найрізноманітніших історичних особистостей, вирішили цього разу зробити не таке абсурдне шоу, як зазвичай, а пройтись по політичній сатирі.

Відеоролик звів у поєдинку реальних супротивників у бою за президентське крісло Сполучених Штатів – Гіларі Клінтон та того ж Дональда Трампа.

Хоча, що характерно для стилю проекту, до суперечки згодом приєднується й Авраам Лінкольн.

Хоча це не перша реп-пародія на Трампа від цього проекту.

5. 300: Making America Great Again [Donald Trump Parody]

Інші дотепники вирішили накласти голову та промови Трампа на кадри з відомого кінокміксу "300 спартанців". Трамп, в образі царя Леоніда, виступає перед своїми воїнами та висуває свої стандартні аргументи щодо величі Америки та своєї унікальності.

6. Donald Trump Has To Go Go - Wham! parody song by Fitzy & Wippa

До пародій на Трампа долучились навіть австралійські музиканти. Які, як і багато інших жителів Землі, не вірять, яким чином Трамп "зробить Америку великою знову", тому радять тому просто піти – це, мовляв, найкраще, що він може зробити.

7. Donald Trump feat. Melania - Golden Dump (The Trump Hump)

Ще одне втілення Дональда Трампа – тут "мільярдер" вкотре представлений в своєму справжньому образі, тобто замість банальних та поставлених промов – справжні думки та судження Трампа, навіть особливості його поведінки.

Хоча поведінка Трампа на публіці мало чим відрізняється від усіх представлених пародій – нестримний характер політика говорить краще за всі його псведолозунги. Цікавий випадок, коли пародія не вимагає гротескного перебільшення, бо Трамп наче сам по собі гротескне перебільшення.

8. Justin Bieber - Sorry (DONALD TRUMP Parody)

Це взагалі унікальний виняток, бо це радше кавер на пісню колишньої поп-ікони, тільки замість слів про кохання – знову висміювання Трампа та його поглядів.

9. Donald Trump sings Adele's Hello

Цього разу дісталося також співачці Адель, чию пісню Hello взяли за основу для чергового висміювання та викриття істинного характеру Дональда.

10. YG & Nipsey Hussle "FDT (Fuck Donald Trump)" (WSHH Exclusive - Official Music Video)

Якщо в списку зустрічались реп-пародії, то це вже повноцінна пісня в стилі хіп-хоп про політика. Чорношкірі репери, які так чи інакше проти расистських поглядів мільярдера, досить прямолінійно висловили, куди потрібно піти Трампу і навіщо.

Читайте також: Election Day: президентські вибори у США (Онлайн)