Серед них — уродженець із Черкас Дмитро Суховієнко (фортепіано, Бельгія) та Дмитро Ситковецький (скрипка, США), батько якого був відомим київським скрипалем. З ними виступали Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії Романа Кофмана, Одеський Національний філармонічний оркестр Вікторії Жадько та Академічний молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів" Мирослава Скорика. Програма охопила також Великобританію, США і Монако.

В рамках програми "Менухін — 100" три юних таланти з Києва, Львова та Одеси отримали запрошення на навчання в школу Менухіна в Швейцарії.

Важливо, щоб влада усвідомила, що культура — одна із ключових цеглинок у фундаменті оздоровлення нації, побудові нової країни, про яку ми багато говоримо, але не рухаємося до неї,
— підсумувала тур меценат програми Людмила Русаліна.

Раніше вона надала фінансову допомогу театру "Київ Модерн-Балет", який опинився в кризовій ситуації через втрату підтримки.

Я був упевнений, що в Україні це нікому не потрібно і щасливий, що помилявся,
— заявив керівник єдиного в країні професійного театру сучасного балету, лауреат Шевченківської премії Раду Поклітару, після прем'єри найдорожчої в його історії постановки — балету "Жизель", що став поряд з "Менухін — 100" ще однією подією культурного життя України.

"Я двадцять років щодня, в робочому порядку, виділяю кошти на благодійність, — говорить Русаліна. — І не втомлююся повторювати чиновникам: "Не можете самі — дайте можливість бізнесу інвестувати свій прибуток в майбутнє країни — в меценатство. Наведіть законодавство у відповідність з європейським".