Sepultura гостювала в Україні зовсім недавно – у серпні-2018 бразильці були хедлайнерами фестивалю ZaхidFest. Але в Києві зірковий гурт не запалював уже 9 років. Тому повернення Sepultura фанати чекають з нетерпінням. Тим більше, що приїдуть музиканти з гарним подарунком – презентуватимуть новий, уже 14-й за ліком альбом "Machine Messiah". А крім того, звісно, зіграють і вже відомі хіти – "Arise", "Roots Bloody Roots", "Attitude" та інші.

Не пропустіть! Гурт Imagine Dragons зірвав мережу кліпом до пісні "Bad Liar": ефектне відео

Чим відомий гурт Sepultura? Назва Sepultura перекладається з португальської як "могила". Бразильська група створена у 1984 році, грала музику в багатьох жанрах металу – зокрема, death і thrash. Sepultura випустила 13 повноформатних альбомів. На сьогодні в усьому світі продано більше 15-ти мільйонів їхніх копій, що нетипово для груп з таким "екстремальним" стилем і свідчить про комерційний успіх Sepultura.

Бразильці полюбляють різні експерименти, тож не виключено, що на концертах в Україні глядачі побачать і почують якісь незвичні "родзинки". Один із найграндіозніших сюрпризів Sepultura – спільне виконання пісні "Roots Bloody Roots" з легендарним оперним співаком Лучано Паваротті.

Sepultura + Luciano Pavarotti - Roots Bloody Roots: дивіться відео

Україна, до речі, єдина країна, де Sepultura цьогоріч зіграє одразу три концерти. Група завітає до Львова – 5-го, до Харкова – 7-го, до Києва – 9-го квітня.

Читайте також статтю про генія музики:
Маестро на всі руки: легендарному солісту Iron Maiden Брюсу Дікінсону – 60!