На киян та гостей міста чекає різноманітна розважальна програма, яка розрахована на людей різного віку, але особлива увага приділятиметься саме сімейному відпочинку та дітям. На ці два тижні на Троїцькій площі розгорнеться справжнє арт-місто. Тут розташується концертна сцена, дитяча зона, зона майстер-класів і зона виставок-продажів.

На головній концертній сцені проходитимуть концерти за участю солістів, хору, балету та симфонічного оркестру Національної оперети України, Національного ансамблю танцю України ім. Вірського, Київської академії естрадного та циркового мистецтва, Київського академічного духового оркестру, фольклорних і джазових колективів, відомих українських виконавців та гуртів: Kozak System, Gypsy Lyre, Марічка Бурмака, ManSound, Кіshe, Фіолет, Клей Угрюмого, Arlett, Павло Табаков, Аntonina Project (Тоня Матвієнко), Тартак, Vroda, Анжеліка Рудницька, Асса, Без Обмежень.

Не сумуватиме й малеча – кожного дня, у спеціально оформленій дитячій зоні на неї чекатимуть різноманітні розважальні заходи, майстер-класи, аніматори, дитячі квести тощо. Дорослі також зможуть навчитись чомусь новому та корисному під час виставок та майстер-класів від народних майстрів.

Окрім розваг, будуть і дуже корисні активності. Так, кожен з відвідувачів зможе пройти безкоштовне, конфіденційне тестування на ВІЛ – це швидко (результат – через 15 хвилин), і пройти такий тест корисно всім.

Читайте також: Травневі свята без саджання картоплі: як відпочити дешево і сердито