Cepasa – “Nove”

Жанр: house, downtempo, electronic,beats
Дата виходу: 07. 10. 2014
Місто: Київ
Мова: англійська

За словами музиканта Павла Ленченка, після дебюту другий студійний альбом для нього став випробуванням і своєрідним краш-тестом на міцність і впевненість у правильності обраного шляху. На себе звертає увагу меланхолійна атмосфера альбому з відтінками звучання James Blake або Nicolas Jaar. Характерна риса всіх треків в альбомі Nove - використання різних вокальних та real-time-ефектів і спокійний свінгуючий ритм.

Colaars – "Native" EP

Жанр: indie-rock, dance- rock, math, indie-pop, electronic, synthpop
Дата виходу: 26. 08. 2014
Місто: Київ
Мова: англійська

За сучасним стилем звучання, глибиною лірики, якісно новому підходу до створення музики, COLAARS можна назвати однією із кращих інді-груп в Україні. Цього року хлопці представили своїм шанувальникам новий міні-альбом "Native", якби відзначаючи, що все, чим вони займаються, відбувається природно і з натхненням.

Jamala – "Thank You"

Жанр: electro-pop, soul, pop
Дата виходу: 01. 10. 14
Місто: Алушта, Сімферополь, Київ
Мова: англійська, українська, російська

Jamala, яка вже стала досить успішною поп-співачкою, раптово змінила вектор розвитку і подалася в електро-поп. Вона робить українську поп-музику кращою, розумнішою і ближчою до глобальних стандартів, за що їй величезне спасибі. Головне не втопити емоційність і свої незвичайні таланти в синтетичних ритмах.

ONUKA – “ONUKA”

Жанр: electro-pop, folktronic, electro-folk, synth-pop
Дата виходу: 15. 10. 2014
Місто: Київ
Мова: англійська, українська

ONUKA викликала фурор. Дебютний альбом настільки грамотно балансує між популярною електронікою та етно-мотивами, що дивуєшся, наскільки тонке почуття смаку має бути у його творців. У ньому красиво все: від кожного семпла та інструменту, до мінімалістичного оформлення та сценічної подачі. Платівка відполірована до блиску, а треку "Misto" не втомлюються вигадувати все нові і нові регалії.

Somali Yacht Club – "The Sun"

Жанр: stoner rock, shoegaze, psychedelic
Дата виходу: 16. 09. 2014
Місто: Львів
Мова: англійська

На тлі збільшення попиту на синтетичну музику, те, що продукує Somali Yacht Club, здається ковтком свіжого повітря. В їх інструментальних тріпах можна потонути. Це не та музика, яку будуть крутити на радіо, але це та музика, яку хочеться слухати і якої має бути багато в здоровому музичному середовищі.

Sophie Villy – "Dress"

Жанр: sofish, indie-rock, blues, alternative
Дата виходу: 27. 05. 2014
Місто: Київ, Тбілісі
Мова: англійська

Sophie Villy – ніжна дівчина, якій вдається робити якісну, чесну, світову музику. Якщо раніше Софі виступала практично сольно, то тепер сколотила фул-бенд з відмінних музикантів, з яким і був записаний альбом "Dress". І слухаючи цей альбом, мимоволі запитуєш себе: "це дійсно зробили в Україні?".

The Cancel - "Criminal"

Жанр: іnstrumental hip-hop, abstract hip-hop, beats, jazz-hop
Дата виходу: 19. 10. 2014
Місто: Львів
Мова: англійська

Кожна композиція The Cancel створює свою особливу атмосферу і переносить вас, нехай лише на кілька хвилин, в абсолютно інший світ. Творчість групи високо оцінили не тільки в Україні, а й за кордоном. В планах у Андрія колаборації з цікавими артистами, вдосконалення власного стилю і, звичайно ж, релізи на вінілі.

Zapaska – "KONTUR"

Жанр: electronic, indie-pop
Дата виходу: 15. 02. 2014
Місто: Кам’янець-Подільський
Мова: англійська, українська

"Ми даруємо нашим слухачам повний LP безкоштовно. Даруємо його усім, хто у ці дні бореться. На жаль, революційні пісні ми не пишемо і воювати не вміємо. Але мріємо, що і культурна революція в Україні відбудеться". Думаю, більше пояснень не потрібно, щоби зрозуміти в якому напрямку рухаються ці двоє.

P.S. Заслуговують уваги ще дві композиції, які ми вирішили нагородити званням "Пісня року"! Обидві актуальні, обидві з глибоким та якісним звучанням, обидві гріють наші душі! Отже, приємного прослуховування.

Андрій Хливнюк і Джамала – Злива

Плесо – Іди до людей

Підготувала Крістіна Цайтлер