Концерти Alfa Jazz Fest збирають десятки тисяч гостей, а саме дійство входить у топ-10 найкращих джазових фестивалів Європи.

Проте у 2017 році зірвати свято погрожують місцеві активісти. За їх словами, організатор та спонсор фестивалю – російський бізнесмен Михайло Фрідман.

Ми готові до комунікацій з місцевою громадою, активістами та представниками бізнесу. Ми готові відповідати на різні запитання. І музику, і фестиваль, який подарував Львову Михайло Фрідман, будемо зберігати,
– розповів старший радник ПАТ "Альфа-Банк Україна" Роман Шпек.

Музичний фестиваль підтримують 30 міжнародних та вітчизняних компаній. Допомагають також посольства іноземних держав та їхні культурні центри.

Підкреслюємо, що фестиваль – аполітичний. Це культурна подія. Ми можемо просто зруйнувати імідж, який будували упродовж 7 років. Це було непросто завоювати довіру міжнародної спільноти, музикантів, менеджерів, гостей туристів, які обирають тепер фестиваль не в Швейцарії і Франції, а в Україні,
заявила виконавчий директор Alfa Jazz Fest Наталія Горбачевська.

Цього року фестиваль відбудеться з 23 по 27 червня. На сценах Alfa Jazz Fest виступить близько 30 колективів. Французький канал класичної музики й джазу "Mezzo" транслюватиме концерти фестивалю.

Читайте також: Цікаві події, які можна відвідати цього року