27-ма церемонія нагородження транслювалася у 180 країнах світу, повідомляє 24 канал. Всі виступи артистів були відзняті заздалегідь, а переможці отримували нагороди на камеру. Ведучими церемонії стали учасники британського гурту Little Mix. Для створення ілюзії повноцінного дійства MTV створив віртуальний стадіон, де начебто булдо багато фанатів, які аплодують.

Цікаво Гурт System of a Down вперше за 15 років випустили пісні

Глядачі з нетерпінням очікували, хто ж отримає заповітну статуетку, адже найбільше номінацій цьогоріч отримала Леді Гага, а також гурт BTS і Джастін Бібер. Інші виконавці також отримали шанс на перемогу, адже у 2020-му році в MTV Europe Music Awards 2020 додали три нові номінаціх: "Найкраща латиноамериканська музика", "Відео для хорошого настрою" і "Найкраща віртуальна трансляція".

Відтак, тріумфатором церемонії став південнокорейський бойз-бенд BTS – він отримав чотири нагороди з п'яти номінованих. Варто зазначити, що їхня композиція Dynamite стала найкращою піснею року за версією MTV. Щодо інших номінацій, то вони перемогли у категоріях "Найкращий гурт", "Накращий онлайн-концерт" і "Найбільша фанатська база".

Серед інших зірок свої нагороди також отримали: Леді Гага, гурт Coldplay, реперка Сardi B, діджей Девід Гетта, співачка Karol G, гурт Little Mix та співачка Гейлі Вільямс.

Незважаючи на особливі умови проведення церемоній у 2020 році, представники MTV обіцяють провести музичну церемонію у 2021 році вже офлайн в Угорщині.