Сьогодні, 21 лютого, гурт Mozgi на офіційному ютуб-каналі презентував кліп на пісню "Девчонка". Музиканти заспівали про вірних обраниць, яким під силу все. Саме тому в новому відео учасники міняються ролями з привабливими дівчатами, поступаючись їм правом бути найкращими у звичній чоловічій роботі.

Читайте також: Джамала презентувала новий альбом, записаний з відомими артистами

Тендітні красуні опановують професії автомеханіка, пожежника та навіть вправно володіють зброєю, залишаючи чоловіків в аутсайдерах. Авторами ідеї кліпу на пісню "Девчонка" виступили режисери Максим Шелковников і Денис Маноха. Саме вони довірили Потапові роль таксиста, Позитиву – домогосподарки, а Дяді Ваді – прибиральника. Так, енергійний хіт порушує тему гендерних стереотипів, які так активно процвітають у суспільстві впродовж десятиліть. Проте продюсер Потап назвав нову роботу своєрідним визнанням першості жінок.

Чоловіки надто круті для того, щоб зізнатися, що дівчата кращі за нас, вони дають життя, вони дарують любов, вони роблять нас такими, якими ми є! Це музичне зізнання більше ніж кліп,
– презентував Потап роботу у своєму інстаграмі.

Mozgi – Девчонка: дивіться відео онлайн