Раніше Alekseev розповідав, чому вирішив представляти сусідню країну на Євробаченні. За його словами, однією з причин такого рішення було отримання нагороди "Співак року". Після оголошення результатів Нацвідбору багато білорусів висловили своє незадоволення кандидатурою на Євробачення-2018, однак Президент Олександр Лукашенко став на захист співака.

Читайте також: Євробачення 2018: де дивитися другий півфінал

Попри гучні вихваляння Alekseev'а, за результатами першого півфіналу, Білорусь все ж не потрапила до списку фіналістів Євробачення-2018. Свою поразку артист прокоментував на сторінці в Instagram.

Дуже дякую всім за підтримку! Я знаю, що багато з вас вчора були зі мною і я це відчував. Безмежно щасливий, що цей етап завершився в моєму житті та почався новий,
– написав Alekseev.

Водночас в соціальній мережі з'явився інший допис співака, в якому Alekseev поставив риторичне питання.

"Моя свобода. Якої ти пори року?" – написав артист, додавши фото з пляжу.

Нагадаємо, що перший півфінал Євробачення-2018 пройшов 8 травня, а 12 травня конкурсанти поборються за перемогу. За результатами першого півфіналу в наступний етап конкурсу пройшли представники Австрії, Естонії, Кіпру, Литви, Ізраїлю, Чехії, Болгарії, Албанії, Фінляндії та Ірландії. Alekseev представив на Євробаченні-2018 романтичну пісню "Forever".