Історію Morcheeba можна назвати казкою зі щасливим фіналом: діджей і інструменталіст, брати Пол і Рос Годфрі, та чарівна вокалістка Скай Едвардс вперше зустрілися на одній з вечірок Лондона 22 роки тому.

Тріо утворилося на самому піку ери тріп-хопу. І хоча велика сцена в ті часи вже була поділена між Massive Attack і Portishead, новачки зуміли зайняти гідне місце в своєму жанрі.

Читайте також: Gorillaz та Imagine Dragons: грандіозні концерти у Києві у 2018 році

Стиль Morcheeba швидко зробив гурт одним з найбільш впізнаваних музичних колективів 2000-х. З тих часів і до сьогодні вони створюють музику на межі тріп-хопу і року, вміло поєднуючи мелодії з легкими блюзовими елементами і вкрадливим голосом вокалістки Скай Едвардс.

Але незважаючи на успішність проекту, творчі розбіжності братів Годфрі і Скай привели до розпаду.

Записавши чотири альбоми і відкатавши по туру на підтримку кожного з них, в 2003 році Едвардс залишає Morcheeba. І розділивши шанувальників, співачка і проект продовжують музичне існування нарізно.

Morcheeba виступить у Києві

Із запрошеними вокалістками брати Годфрі записали два альбоми Morcheeba, проте жодна з дівчат так і не змогла посісти місце Скай. Як і багато років тому, в 2009 долю гурту знову вирішує випадкова зустріч. На одній вечірці в Лондоні Скай зустрічає одного з братів Годфрі. І вже через кілька місяців Morcheeba оголошують про те, що колишня і найвідоміша вокалістка проекту повертається до гурту.

Результат – нові альбоми "Blood Like Lemonade" (2010) і "Head Up High" (2013), ще більш динамічні та яскраві – наче й не було жодної паузи.

У 2018 починається новий етап в житті Morcheeba, навесні гурт готується представити черговий студійний альбом, який буде презентовано і в Києві.

Дивіться кліп Morcheeba – Blood Like Lemonade

Придбати квитки можна за посиланням.