Моточастина

Уподовж обох днів на треку "Чайки" відбулися змагання з різних дисциплін мотоспорту, зокрема: Кубок Києва з кільцевих мотоперегонів у різних класах (від початківців до профі); Кубок Києва зі стантрайдингу – це екстремальна дисципліна мотоспорту, включає в себе захоплюючі трюки на мотоциклах по рівній дорозі; змагання з MOTO TIME ATTACK.

Фото зі змагань ніколи не зможуть передати бодай більш-менш значної частини вражень про те, як насправді виглядають змагання мотоциклістів. Це може зробити хіба що професійна відеозйомка. Втім, ми старалися закарбувати це для вас.

Але найвидовищнішим, на жаль, відео суботи стало зіткнення мотоциклістів. Причому, насправді аварій було дві. Перша "задовольнилась" лише дещо побитими байками спортсменів і зламаною рукою одного з пілотів. Друга закінчилась переломом лівої руки в одного пілота, переломом двох плюсневих кісток правої п'ясті та струсом мозку у другого, крім того – один мотоцикл згорів ущент, другий – також майже цілком зруйнований.

Однак мотоспортсмени – хлопці не з боязких, і до таких поворотів долі готові. Тому стант-шоу (трюки на мотоциклах) відбулося, і було це яскраво, емоційно і "на грані". Що вони виробляли – дивіться на фото.

"Нагородна" частина

Якщо ви вважаєте, що мотоспортсмени – це такі здорові бородаті дядьки – то помиляєтесь. (Насправді здорові-бородаті – то байкери, не плутайте, їх на фесті теж було чимало, вони навіть влаштували свій парад, про що далі). А от мотогонщики – ось вони, на наступних фотках: це і безвусі хлопчаки, і дівчата.

Байкери та інші офіційні персони

Ось тут покажемо вам, як виглядала колона тих, хто примчав на фест, аби людей подивитися і себе показати. Власне, це байкери.

А ось тут – інакші байкери. Як виявилось, цілий список нинішніх очільників столичної адміністрації – палкі прихильники мотоциклів і мотоспорту. (Тому не дивно, що і весь фест відбувався за підтримки Київської міської державної адміністрації).

Музичні смаколики

Додавали музичного драйву хлопці з ДАЙ ДАРОГУ, SINOPTIK, МАССА ПРИЧИН, PEOPLE INSIDE, ROYAL CORVUS. Підкорили публіку німецькі гості EMIL BULLS — саме вони настільки розігріли глядачів, що спровокували якісний, хоч і не масовий, слем.

Та, звісно, цілком очікувано "зірвали дах" любителям року в суботу – неймовірні LORDI, а в неділю – шалено енергетичні URIAH HEEP.


LORDI вразили якісним епатажним монстро-роком


URIAH HEEP "запалили" старим-добрим роком

Щиро сподіваємось, що це мотоспортивно-музичне шоу говорить нам "до зустрічі" і наступного року зустріне більше гостей і учасників.

Усі фото (крім URIAH HEEP) Яніна Ткачук

Фото URIAH HEEP – В'ячеслав Лавриненко