Монатік вже втретє посідає місце тренера у вокальному проєкті. Аби повідомити прихильникам радісну новину, виконавець записав оригінальне відео, яке іменує його ефектну появу серед суддівського складу.

Читайте також: Дан Балан і Тіна Кароль стали тренерами 10 сезону "Голосу країни"

Відео було опубліковане на офіційній сторінці шоу "Голос країни" в інстаграмі. Монатік висловив свої грандіозні сподівання на ювілейний сезон проєкту. Він має надію, що кожен ефір перетвориться на битву епох, поколінь, мрійників та експериментаторів.

Я хочу зібрати команду справжніх ритмоловів, щоб створювати, колаборувати і радувати слухача улюбленими треками у властивому саме нам прочитанні. Це учасники, з якими я готовий іти до перемоги, і я вірю в кожного з них. Час, робота та їхні палаючі очі покажуть, хто дійде до прямих ефірів і до фіналу. Зараз вони для мене всі однаково цінні, і з кожним із них я хочу попрацювати,
– зізнався артист.

Так, прем'єра першого випуску вокального проєкту "Голос країни" запланована на 19 січня. У 2018 році Дан Балан зізнався, що дебютував у ролі вокального тренера саме на цьому шоу. Цікаво, що саме Дан Балан переміг у 9 сезоні "Голосу". Його підопічна Оксана Муха зуміла підкорити українців неперевершеним тембром та чуттєвими піснями.