І от - 1 та 2 липня князівство святкуватиме одруження Принца Альберта ІІ з Шарлін Віттсток - колишньою олімпійською плавчинею з Південної Африки, яка на 20 років молодша за нього.

Хоча монарше весілля може і не викликати такого резонансу, як весілля Кейт Міддлтон з принцом Вільямом, втім, для Монако подія є безумовно дуже важливою.

"У Монако не було королівського весілля протягом багатьох, багатьох років. Хоча я француз, я мешкаю тут 9 років, і знаю, що для Монако це, безумовно, найважливіша подія за останні 40 -50 років", - каже генеральний директор Societe des Bains de Mer Бернард Ламберт.

Весілля святкуватимуть два дні у княжому палаці, де династія Грімальді проживає з XV століття. Список гостей є більш ніж поважним. На урочистість прибудуть декілька голів держав, королівські сім"ї від Іспанії до Швеції, зірки спорту і музики, та кутюр’є дому Chanel Карл Лагерфельд. Проживатимуть гості у Hotel de Paris, де номер коштує близько 10 тисяч євро за ніч.

Громадяни Монако матимуть змогу спостерігати за дійством на екранах поблизу палацу. Після весілля молода дружина отримає титул Її Високості Принцеси Монако. Втім, це не єдина знаменна подія, яка чекає Монако. Адже пара у одному з інтерв’ю заявила, що вони хочуть стати батьками незабаром після шлюбу.