Про це Ріанна повідомила у своєму Instagram. За кілька годин до вбивства Ріанна, Тейвон Алліен та інші члени сім'ї відсвяткували Різдво.

Читайте також: Кого втратив світ у 2017 році: всесвітньо відомі науковці, зірки та політики

"Спочивай з миром, кузен ... Не можу повірити, що тільки минулої ночі я тебе обіймала! Я не могла подумати, що це буде останній раз, коли я відчувала тепло твого тіла! Завжди буду любити тебе", – йдеться в повідомленні.


Загиблий Тейвон Алліен та Ріанна

У підписі до фото Ріанна запустила хештег #endgunviolence, що в перекладі означає "покладемо край збройному насильству".


Загиблий Тейвон Алліен

Як повідомляють свідки, 26 грудня Алліен йшов по вулиці в районі Сент-Майкл на Барбадосі. Близько сьомої години вечора його наздогнав чоловік, вистрілив в нього кілька разів і зник з місця злочину. Тейвона доправили одразу в лікарню, але від отриманих травм він помер.


Загиблий Тейвон Алліен

"Не думала, що настане той день, коли мені доведеться ховати тебе, моя любов. Це було наше з тобою перше Різдво. Тейвон, я знаю, ти щодня намагався стати кращою версією себе. Я так люблю тебе", – написала в Instagram дівчина Тевона – Танелла. Також вона опублікувала фото, на якому оплакує чоловіка.


Загиблий Тейвон Алліен