Майже рік триває боротьба ексдружини репера Серьоги Поліни Ололо за дітей – синів Марка та Платон. Вона неодноразово публічно заявляла про жорстокі методи виховання колишнього та фізичне насильство над дітьми. Розкрити правду про знущання репера вирішила і його молодша сестра Альона Першій, яка опублікувала щемливий допис на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми 9 місяців не бачу і не чую своїх синів: ексдружині Серьоги вкотре відмовили в суді

Молодша сестра Серьоги про приниження брата

Дівчина зізналась, що з самого дитинства старший брат виховував у ній зневагу до себе самої та всіляко принижував. За словами дівчина, вона постійно чула від старшого брата: "Ти нікчема, ти г*вно, запам'ятай це, повтори ще раз. По складах". Однак він ображав молодшу сестру не лише сексистськими й огидними фразами, а й застосовував силу, коли вона, на його думку, проявляла слабкість.

Це один з перших спогадів з мого дитинства, який я проробляю з терапевтом роками. Я пам'ятаю, як мій старший брат душив мене, називаючи плаксою і скиглійкою, коли я просто попросила його купити поїсти, будучи танцюристкою в його групі,
– пригадала Альона Першій.

Дівчина зізналась, що роками покривала його жорстокість, насильство, знущання, адже попри пережите вважала Серьогу найріднішою людиною. Проте у відповідь вона чула від брата-нарциса лише знецінюючі фрази: "Так подивися на кого ти схожа! Ти скиглійка, зроби щось зі своїм життям".

"Знай, я вважаю тебе нікчемою, безглуздим нарцисом, який принизив всіх, хто в тебе вірив і допомагав. Мені соромно, що я однієї крові з тобою. Я прощаю тебе за все і мені шкода тебе, саме тому, що ти так чи інакше залишишся один. Я вірю, що настане день, і ти все-таки зрозумієш, прозрієш і прийдеш до нас, до всіх тих, кому ти зробив боляче. Але ми – не ти, ми пробачимо тобі", – написала Альона Першій.

Молодша сестра Серьоги про Поліну Ололо

Альона Першій наголосила, що вона продовжувала б мовчати, якби Серьога не забрав дітей в ексдружини Поліни Ололо. За словами дівчини, жінка завжди була хорошою мамою і доброю людиною. Саме в ній молодша сестра Серьоги знайшла підтримку.

Я люблю Поліну, вона завжди була мені як сестра і завжди була хорошою мамою. Те, що робить Сергій Пархоменко, – огидно і жахливо. Впевнена, ці хлопці вже отримали величезну травму, відчувши все це,
– наголосила дівчина.

Варто зазначити, що Поліна Ололо поділилась дописом Альони Першій на особистій сторінці в інстаграмі та підтримала дівчину.