Талановиті співачки, співаки та групи, яких оргкомітет проекту відібрав із близько 300 заявок від представників нової генерації української музики, того дня виступили на "Арені Львів" в одному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими артистами – співачкою Златою Огнєвіч, гуртами "Тартак", "Антитіла" і "Скрябін".

Читайте також: Руслана заспівала старовинною манерою співу на концерті: зворушливе відео

Фіналістами масштабного телепроекту "Українська пісня 2017" стали виконавці та гурти, які працюють у різних музичних жанрах: "Шосте Чуття", Double Life, Юра Самовілов, Paulman, "Степ", Натоліч, Jazzforacat, San4ito/de Joker, LUKA, ХАС, VETA Kozakova, My Ree GROUP, а також KOST.band, "Біла Вежа" і Tasha Cruz.

Фоторепортаж: Руслан Литвин.

Довідка. Національний телепроект "Українська пісня/Ukrainian Song Project" започатковано торік з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. За словами організаторів, головне їхнє завдання – створення музичного проекту із новим українським обличчям. Гасло Ukrainian Song Project – "Україна чекає, Україна вимагає української пісні!".