Міністр зазначив, що він поговорив з губернатором Черкаської області Сергієм Тулубом про те, що раніше Сисоєву призначили виконуючою обов'язки керівника філармонії. Новохатько уточнив, що наказ про призначення підписав голова обласної ради, а не губернатор.

"Я хочу підкреслити, що вона не директор, вона виконуючий обов'язки директора, зараз оголошено конкурс, є комісія, до якої входять члени різних фракцій Черкаської обласної ради, і я попросив губернатора, і він зі мною погодився, що ця людина надалі не буде підтримуватися владою на посаду директора. Там має бути людина-фахівець. І хочу, до честі Тулуба, сказати, що він мене твердо запевнив: вона не буде рекомендуватися владою на посаду директора. Йдеться про її тимчасове перебування на цій посаді до завершення конкурсу" , - сказав Новохатько.

Міністр зазначив також, що філологічна освіта Сисоєвої не дає їй права керувати музичним установою.

"Я ніколи не підтримаю рішення, коли музичною установою, тим більше такого рівня, як обласна філармонія, керуватиме людина без профільної освіти, життєвого, професійного та галузевого досвіду. У неї є вища освіта, вона в 2011 році отримала філологічну освіту. Вона мовознавець, і це не та спеціальність, яка дає можливість відрізняти їй ля від ля-дієза ", - сказав Новохатько.

Нагадаємо, депутат від Партії регіонів у Черкаській міськраді Ольга Сисоєва стала виконувачем обов'язків директора міської філармонії. Дівчині 23 роки, вона є студенткою Черкаського національного університету.

Виконувачку обов'язків директора вже представили колективу.