Стартує марафон, який називається W-life, із Києва 29 червня – саме у день загибелі на фронті Василя Сліпака. У наступні два дні естафету пам’яті Героя підхопить Львів.

Читайте також: День пам’яті Василя Сліпака: спогади про легендарного Міфа

29 червня о 19:00 на сцені Київської Консерваторії, у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака, відбудеться прем’єра Jacomo Rossini – Messe PetiteSolenelle для солістів, хору у супроводі симфонічного оркестру.

Велика прем’єра в Україні і лише одне виконання у Києві відбудеться з квартетом світового рівня французьких солістів (співаки були партнерами Василя Сліпака на оперних сценах світу), найкращим симфонічним оркестром і найкращим українським хором.

Petite Messe Solennele – Jacomo Rossini

Виконавці:

· Перін Медоф (сопрано, Франція);

· Гоша Ковалінська (мецо-сопрано);

· Гійом Дюссо (бас, Франція);

· Пабло Вегуліа (тенор, США);

· Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик";

· Камерний хор Gloria;

· Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії (диригeнт Володимир Сивохіп).

30 червня і 1 липня Міжнародний музичний марафон продовжиться у Львові. 30 червня на сцені Львівської філармонії буде повторено Petite Messe Solennele – Jacomo Rossini, а 1 липня – концерт OPERA GALA, у якому до оперних зірок приєднається Ніколас Краузе – знаменитий диригент із Франції. Того вечора прозвучать вибрані арії з опер та оркестрова музика Антоніна Дворжака і Яна Сібеліуса.