Гурт "Роялькіт" виступав у Маріуполі у 2016 та 2021 роках, учасники гурту мають там близьких, тож доля міста для музикантів дуже важлива. Тому співаки випустили щемливу пісню про місто.

До слова "Концерт між вибухами": у Харкові на станції метро відбувся концерт класичної музики

"Роялькіт" випустили пісню про Маріуполь

"Місто-герой" – пісня про Україну та українців, які мужньо протистоять російським військам, що прийшли відібрати в нас найцінніше. Про людей, міста, про націю. Разом ми сила! Разом переможемо!
– підкреслили учасники гурту.

"Роялькіт" записали лаконічне відео, в якому емоційно виконали пісню.

"В цей непростий для нас всіх час ми хочемо присвятити цю пісню місту Маріуполю, де зараз тривають запеклі бої, де гинуть мирні люди, де гинуть діти, де українські воїни мужньо тримають оборону. Для "Роялькіт" Маріуполь особливе місце. Там наші друзі, родичі, там наші спогади про фестиваль "Червона рута" – додали музиканти.

Роялькіт – "Місто-герой": дивіться відео

Останні новини з Маріуполя

  • З 5 доби повномасштабної війни Маріуполь перебуває в облозі. Мер міста розповів, що воно досі залишається українським, ціною жорстоких боїв.
  • Ворог не припиняє цинічно обстрілювати місто. Через це немає можливості поховати вбитих на цвинтарі, тож людей ховають у братські могили.
  • Попри складну ситуацію в місті, рятувальники, медики, комунальники, – продовжують працювати у підвалах та рятують життя маріупольців.