48-річний Міша Коллінз відомий за серіалами "Надприродне" та "Усі жінки відьми". 30 травня він потягом прибув до Києва. Схоже, актор, як і Андрій Шевченко, стане амбасадором платформи United24, що спрямована на збір коштів на підтримку України.

Не пропустіть Міша Коллінз, який зіграв у серіалі "Надприродне", приїхав до Києва

Міша Коллінз з "Надприродного" показав відео з Майдану в Києві

Якщо спочатку мережею розлетілися фото United24, зроблені на залізничному вокзалі Києва, то згодом Міша Коллінз підтвердив приїзд у своїх соцмережах. В інстаграм-акаунті кіноактора з 4,7-мільйонною аудиторією з'явилося відео з Майдану Незалежності. На тлі Монумента Незалежності зірка "Надприродного" вимовив "Слава Україні", а в підписі подякував Зеленському та його ініціативі.

Дякую президенту Зеленському та United24 за запрошення в це прекрасне, героїчне, стійке серце України,
– підписав Міша Коллінз.

Цікаво, що в коментарі до Міші Коллінза набігли ображені росіяни зі своїм "всьо нє так однозначно":

  • "Я сподіваюся, Міша, ти зрозумієш, чому Росія це робить, коли це закінчиться. Хоч ти й ніби підтримуєш Україну, я все одно твій фанат";
  • "Міша, Міша. Ви нічого не знаєте про російських людей і політику. Я така засмучена. Ви неправі";
  • "Куди розумніше виглядають ваші колеги, які не коментують події. Цей конфлікт вам незрозумілий, ви надто далеко ментально і від росіян, і від українців, аби зрозуміти суть";
  • "Розбите серце";
  • "Відписка".

До речі, справжнє ім'я Міші Коллінза – Дмітрі Тіппенс Крашнік. Вважається, що родина актора має українське походження. Важливо, що американець з перших днів повномасштабного вторгнення Росії підтримує Україну та навіть записує відеозвернення українською мовою.