Міхалок почав своє звернення з вірша білоруського поета Янки Купали. Ролик опубліковано на офіційному ютуб-каналі групи BRUTTO.

Раніше Міхалок з BRUTTO назвав Зеленського воїном світла: шанувальники обурені

Про вибори в Білорусі

Він наголосив, що група зробила свій вибір вже давно: музиканти не визнавали результати виборів, починаючи з 2010 року. Про це вони вони співали та неодноразово заявляли в інтерв'ю. Тому, звичайно, позиція у 2020 році у них – незмінна.

Вважаємо, що громадянин Лукашенко не є легітимним і законним керівником нашої країни. Наполягаємо на нових, чесних, справедливих демократичних виборах,
– зазначив Міхалок.

Зверення гурту BRUTTO щодо виборів в Білорусі: відео

Про кандидатів у президенти

Серед таких людей музикант назвав письменницю Світлану Алексієвіч, режисера Миколу Халезіна, поета та музиканта Лявона Вольського, заслуженого майстра спорту Віталія Гуркова. "Нехай буде багато кандидатів, нехай переможе достойний", – наголосив Міхалок.

Про репересії в Білорусі

Міхалок також наголосив: ті, хто підняв руку на свій народ, хто бив людей похилого віку, жінок, дітей, хто бив своїх годувальників, повинні сидіти за ґратами.

Гони быков — вернецца воля. Жыве Беларусь,
– підсумував Міхалок, завершивши звернення виконанням пісні "Грай".

Зазначимо, що вперше Міхалок публічно висловився про криваві протести у Білорусі через кілька днів після їх початку. Це відбулося під час концерту в Одесі. Проте зі сцени музикант підкреслив, що приїхав не про політику говорити.

Перед цим він опублікував на своїй інстаграм-сторінці кліп гурту BRUTTO "Родны край" – без жодних коментарів, окрім назви пісні. Така реакція обурила прихильників, які очікували прояву його чіткої громадянської позиції.