Зірка серіалу "Друзі" Меттью Перрі тиждень тому розповів про заручини. На особистій сторінці в інстаграмі він вже показав багатомільйонній аудиторії підписників фотографії своєї коханої.

До теми Зірка "Друзів" Меттью Перрі одружиться вперше

Фото нареченої Меттью Перрі

51-річна зірка ситкому "Друзі" вже протягом двох років має роман із 29-річною літературною менеджеркою Моллі Гурвіц. Нещодавно Меттью повідомив про те, що збирається одружитися, а тепер вирішив більше не приховувати від громадськості свою обраницю.

У своєму інстаграм-профілі Перрі оприлюднив фото, на якому дівчина позує, підіймаючи волосся вгору руками. Моллі постала перед камерою у чорній футболці з написом "Чи може це бути більше, ніж просто футболка?".

На іншій світлині дівчина зображена у кепці з власної колекції актора. На ній написано: "Що це, бейсбольна кепка?".

Що відомо про особисте життя Меттью Перрі

Меттью Перрі мав романтичні стосунки з американською акторкою Ліззі Каплан, які тривали протягом шести років і завершилися у 2012 році. Також актор зустрічався з Джулією Робертс та Ясмін Бліт, проте не бачив з ними спільного майбутнього.

Роман із Моллі Гурвіц Меттью закрутив два роки тому. У травні цього року у ЗМІ була інформація про те, що закохані розійшлися, проте, ймовірно, це були лише чутки і тепер пара готується до весілля.