Першим сиглом з платівки стане композиція "25/8".

"Цей хіт розповідає про те, як нам не вистачає часу на речі, які ми маємо чи хочемо зробити. Було б добре мати запасну годину в добі і день в тижні", - каже співачка Мері Джей Блайдж.

Під час запису диску Мері Джей Блайдж співпрацювала із такими успішними знаменитостями як Drake, Kanye West та Beyonce. Спільний з останньою хіт "Love A Woman" оригінально задумувався для альбому аренбі діви, розповідає зірка.

"Бі подарувала мені цей запис, бо він не підходив до її альбому. Виявилося, що це вже готова записана пісня з її вокалом, і вона хотіла поєднати його разом з моїм. Так у нас вийшов несподіваний дует. Я була в захопленні від такої пропозиції. Але це все історія, сама ж композиція чудова", - розповіла співачка Мері Джей Блайдж.

З новим альбомом, сподівається співачка, у її фанів виникне той самий зв'язок, що і з попередніми записами. З часу музичного дебюту Мері Джей Блайдж продала понад 50 мільйонів копій власних альбомів.

Вона є також володаркою 9-ти премій "Греммі" та 4 статуеток American Music Awards. Зазначимо, платівка "My Life II... The Journey Continues" з'явиться на прилавках музичних крамниць 21 листопада.