Вокалістка-трансгендер Зіанджа, яка брала участь у популярному проекті "Голос країни", вперше опублікувала у своєму блозі в Instagram дитячі знімки. На світлинах співачка є звичайним хлопчиком, який мило посміхається перед камерою.

Читайте також: Зіанджа прокоментувала програш у "Голосі країни"

У дописі Зіанджа згадала, що має азіатське коріння. Як виявилось, дівчина-трансгендер народилась і виросла в Криму. Її батько є громадянином Киргизії, а мама – башкирка. Цього зірка не приховує, ба більше, "пишається своїм справжнім бекграундом".

За словами Зіанджі, батьки хотіли дати їй зовсім інше ім'я. Однак згодом зупинились на Борисі. Проте співачка з часом усвідомила, що не варто приховувати свою жіночність, та наважилась кардинально змінити своє життя.

Батьки до останнього хотіли назвати мене Марком, а бабуся наполягла на імені Борис. Але пройшли роки, і я знайшла своє справжнє ім'я – Зіанджа,
– розповіла вокалістка.

Виховували Зіанджу, як хлопчика. При цьому батьки не зважали на те, що в дитини проявляються риси жіночності. Відтак згодом це стало причиною того, що Борис Круглов перевтілився у Зіанджу. В одному із інтерв'ю співачка розповіла, що вона почувається комфортно з теперішнім своїм тілом та "не приховує справжню себе".

"Мене виховували як хлопчика, ігноруючи мою жіночність. Але рано чи пізно, життя розставляє все на свої місця", – додала Зіанджа.