З іноземними ЗМІ співак поспілкувався після першої репетиції в Лісабоні. Відео з прес-конференцією опублікувало видання Wiwibloggs на своєму YouTube каналі.

Читайте також: Фанати MELOVIN провели його на Євробачення: яскраві фото


MELOVIN на першій прес-конференції в Лісабоні

Melovin розповів, що боїться лише одного – не виходити на сцену.

"Драбин я не боюсь, не боюся чорних кішок, не боюся людей. Єдине, чого я дуже сильно боюся – це хоч раз не вийти на сцену. Я цим живу. Для мене це як повітря, як їжа", – розповів виконавець.

Варто додати, що співак також розповів про своє хобі поза музикою.

"Не так давно я почав займатися парфюмерією, хоча дуже боявся цим займатися. Це як сісти на два стільця одразу. Тому я для себе зрозумів, що якщо мене це надихає, то чому ні. Після кожного разу, коли я займаюсь парфумерією, я починаю писати пісні. Я зрозумів, що мене це дуже надихає. Я думаю, що саме у Португалії, у Лісабоні я зроблю ексклюзивний варіант парфюму. І ви його зможете почути, саме почути, а не побачити", – розповів представник України на "Євробачення-2018".

Також співак відповів на запитання про історію використання лінзи.

"Я придумав цю лінзу ще шість років тому, але раніше я боявся її вдягнути. Я боявся, що будуть говорити люди. Але в один момент, коли я пішов на "Х-фактор", я зрозумів, чому ні? Чому я повинен думати, хто і що про мене скаже. Зараз я розумію, що мене надихає ця лінза, що вона є певним провідником у світ творчості і вона допомагає мені творити", – зазначив артист.

Дивіться відео прес-конференції MELOVIN на Євробаченні-2018:

Нагадаємо, згідно з офіційними прогнозами букмекерів, MELOVIN має шанс потрапити у фінал конкурсу. На пісенному конкурсі Україна виступить останньою у другому півфіналі, який відбудеться 10 травня. Українському співаку прогнозують у другому півфіналі третє місце, а це означає, що у артиста є шанси пройти у фінал Євробачення-2018.