Так, Мел Бі написала книгу про своє життя, яка називається "Brutally Honest". Мелані наголосила, що у своїх мемуарах описала й про групу Spice Girls. Після цього вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram архівне спільне фото з іншими учасницями.

Читайте також:Учасниця гурту Spice Girls Мелані Браун розповіла про спробу самогубства: моторошні подробиці

"Ми всі хотіли, щоб хтось вірив в нас, Spice Girls, тому що ми всі знали, що у нас є те, що потрібно, і багато іншого. Нам просто потрібні були ці двері, щоб відкрити наше послання, яке ми чекали з такими амбіціями і ніколи не здавалися, плюс ми мали один одного", – зазначила у підписі Браун.


Spice Girls / Instagram @officialmelb

Нагадаємо, Spice Girls возз'єднається для туру Великою Британією, який запланований на літо 2019 року. Проте гурт буде не у повному складі, адже Вікторія Бекхем не братиме участі у концертах.

Хто такі Spice Girls?Британська жіноча поп-група Spice Girls була створена 1994 року за участю Мелані Браун, Вікторії Адамс (Бекхем), Емми Бантон, Мелані Чісхолм і Джері Холлівелл. У 2001 році кожна зі співачок запустила власний сольний проект, і колектив розпався.