Про це повідомляють на The Daily Mail.

Перед вечіркою для друзів та рідних у день весілля 19 травня новоспечені герцоги Сассекські виходили з Віндзорського маєтку та сідали у вінтажний електричний "Ягуар".

Читайте також: Образ Меган Маркл в Букінгемському палаці порівняли з Кейт Міддлтон: деталі

Все здавалось би звичним, однак експерти та пильні користувачі помітили цікаву деталь: спочатку принц Гаррі відкрив дверцята Меган Маркл та допоміг сісти в автівку, після чого Меган нахилилась всередині салону та привідкрила двері і своєму чоловікові.

Прихильники в соцмережах відмітили, що такий крок був "невеличким, але неймовірно важливим моментом", не говорячи вже про інші феміністські волевиявлення Маркл. Такий вчинок Меган Маркл навіть порівняли з відомою героїнею фільму "Бронкська історія" 1993 року – із Сонні ЛоСпеччіо.

Що цікаво, схожий фемінітський жест проявила Меган і під час першого офіційного виходу з принцом Гаррі в статусі подружжя. Після завершення святкування 70-річчя принца Чарльза, Меган з принцом Гаррі піднімались назад по сходах, і в цей момент Маркл ніжно поставила свою руку на спину чоловікові, а потім акуратно взяла його попід руку.