Про це повідомляють в Business Insider.

В британських та західних виданнях Маркл все частіше звинувачують в порушеннях палацового протоколу. До прикладу, у свій перший офіційний вихід вона вийшла без колготок, що суперечить королівському дрес-коду, а під час одного з останніх офіційних заходів вона дала автограф маленькій дівчинку, що також заборонено членам королівської сім'ї.

Читайте також: Меган Маркл порушить королівську традицію під час весілля з принцом Гаррі, – ЗМІ

Хоч ЗМІ і подейкують, що поведінка Меган дуже засмучує королеву Єлизавету II, проте Маркл вважає більшість правил застарілими і продовжує ігнорувати їх. Тому, на своєму весіллі, яке відбудеться 19 травня, Меган планує виголосити промову.

У Великобританії урочисту промову зазвичай виголошують чоловіки – наречений або батько нареченої. Цього ж разу Маркл наперекір всім готова порушити цю традицію, щоб мати можливість публічно подякувати своєму майбутньому чоловіку і королеві Єлизаветі II та всім, хто її підтримував, а також дозволить собі кілька жартів.


Принц Гаррі і Меган Маркл

Також повідомляють, що Меган виголосить на своєму весіллі промову в тому випадку, якщо її батько Томас Маркл цього не зробить. Раніше зазначалось, що до вівтаря вестиме її матір, однак батько, можливо, все ж з’явиться на весіллі. Але, цілком можливо, він не захоче виступити перед сотнями людей, через свою не публічність.