Меган Маркл з'явилася на зірковій трибуні, де вона сиділа між сестрою Вільямс Ішей Прайс і її тренером Патріком Муратолгу. Поблизу герцогині також зайняла місце редакторка Vogue Анна Вінтур. Крім того, жінка зустрілася з чоловіком подруги Алексісом Оганяном, з яким обійнялася при зустрічі.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл оприлюднили деталі їхнього туру в Африку


Меган Маркл і чоловік Серени Вільямс / Getty Images

Дружина принца Гаррі була одягнена у сукню з деніму від J. Crew, вартість якої 118 доларів. Доповнила свій образ ексакторка сірим кардиганом і сонцезахисними окулярами з колекції дизайнерки Вікторії Бекхем.


Меган Маркл / Getty Images

Однак Серені Вільямс не вдалося перемогти: спортсменка програла 19-річній Бянці Ванессі Андреєсці, яка вперше взяла участь в цьому турнірі. Через це, як пише видання Daily Mail, шанувальники тенісистки назвали Меган Маркл "талісманом невдачі". Користувачі у мережі згадали, як Вільямс також двічі програвала на Вімблдоні, коли була присутня герцогиня Сассекська.


Меган Маркл / Getty Images

"У неї лихе око", "Серені потрібно сказати Меган, щоб наступного разу вона залишалася вдома", "Вона приносить нещастя", – пишуть "хейтери" у мережі.

Цікаво, що після перельоту у Нью-Йорк Меган Маркл відвідала йогу в екологічній студії Modo. За її словами, заняття допомагають впоратися з синдромом зміни часових поясів.


Меган Маркл / Getty Images