Про нові обов'язки Меган Маркл представники королівської сім'ї повідомили на їхньому офіційному сайті. Герцогиня Сассекська стала офіційно відповідальною за ті галузі, якими активно цікавилася та займалася раніше. Серед них – мистецтво, освіта, підтримка жінок і сприятливі умови існування тварин.

Читайте також: Вагітна Меган Маркл вперше натякнула, коли народиться первісток

Її Величність королева Єлизавета передала дружині свого внука принца Гаррі два своїх патронажі – Королівський Національний театр і Асоціація університетів Співдружності (Association of Commonwealth Universities). Монарх Великобританії відповідала за них 45 і 33 роки відповідно. Меган має намір докласти чимало зусиль для того, аби молодь цікавилася культурою, яка повинна процвітати. В її планах зробити роботу Національного театру цікавою і такою, яка зможе надихати інших людей. А також, оскільки в театрі присутні програми навчання, герцогиня хоче довести молоді, що вони можуть вільно вибирати шлях творчої кар'єри, не переймаючись за своє майбутнє.

Меган Маркл патронаж королева єлизавета
Меган Маркл / Getty Images

Також під опіку Меган Маркл перейшли дві благодійні організації – Smart Works і Mayhew. Об'єднання Smart Works відповідає за допомогу працевлаштування жінок, які тривалий час не можуть знайти роботу. До слова, після призначення її патроном цього напрямку, вагітна герцогиня Сассекська відвідала громаду і провела лекцію, на якій розповідала про важливі моменти співбесіди.

Благодійна організація Mayhew відповідає за покращення умов життя бездомних собак і кішок. Об'єднання шукає ветеринарні клініки та притулки, які готові допомагати і працювати для того, аби кількість бездомних і нужденних тварин зменшилася.