34-річний британський принц Гаррі і 37-річна Меган Маркл вперше стали батьками 6 травня о 5:26 зранку. Вага королівського нащадка склала 3,26 кілограма і, за інформацією принца Гаррі, матір і дитина абсолютно здорові. Сам же принц Гаррі був присутній на пологах і назвав народження його первістка "найдивовижнішим досвідом у житті". Першими про звістку народження хлопчика дізнались королева з чоловіком та найближчі родичі принца Гаррі. Наразі Меган Маркл з дитиною, чоловіком і своєю матір'ю Дорією Редлан перебувають у маєтку Фрогмор-хаус.

Читайте також: Меган Маркл народила дитину: стало відомо ім'я хлопчика

Знімки були зроблені у St George's Hall у Віндзорському замку. Новоспечений батько принц Гаррі тримає малюка у себе на руках і щасливо усміхається на камеру.

"Це щось надзвичайне! У мене є два найкращі хлопці в світі, тому я дуже щаслива!" – заявила Меган Маркл.


Новонароджений син Меган Маркл і принца Гаррі / Getty Images

Журналісти поцікавилися батьків, на кого королівський малюк є схожим більше. Принц Гаррі відповів, що вони ще намагаються це зрозуміти.

Читайте також: Пологи Меган Маркл: кого народила, як виховуватиме та де житиме королівська сім'я

"Його вигляд змінюється кожного дня", – додав онук британської королеви.


Меган Маркл і принц Гаррі з новонародженим сином / Getty Images


Меган Маркл і принц Гаррі з новонародженим сином / Getty Images

Близько 17:00 представники герцогів Сассекських на своїй сторінці в Instagram також оприлюднили нові фотографії з первістком, подякувавши всім за теплі слова привітань, які вони отримують зі всього світу.

Дивіться відео: перший вихід Меган і Гаррі з сином