Про заяву Меган Маркл мовиться у виданні Just Jared. У серпні цього року вийшла книжка "У пошуках свободи: Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім'ї", авторами якої стали Омід Скобі і Керолін Дюран. Її досі активно обговорюють в пресі, адже в книжці детально розповідається про стосунки Меган та Гаррі, а також їхні взаємовідносини з членами королівської сім'ї.

Не пропустіть Принц Вільям вперше прокоментував скандал через інтерв'ю принцеси Діани

Однак, не було зрозуміло, звідки бралась інформація, що була в книжці. Представник принца Гаррі та Меган Маркл наголошував, що вони не давали офіційних коментарів чи інтерв'ю авторам. Вважалось, що вони використали свій досвід праці при королівській пресслужбі.

Але нещодавно стало відомо, що особисту інформацію Оміду Скобі й Кероліну Дюрану надала сама Меган Маркл. Вона дозволила третім особам передати її королівським інсайдерам. Але Меган пояснила своє рішення.

Вона зазначила, що боялась ситуації, яка склалась з її батьком. Адвокати Маркл зізналися, що не хотіли, щоб в книжці знову була оприлюднена інформація про те, що вона припинила спілкування з батьком Томасом та відвернулась від нього. Також знаменитість надала дозвіл своєму другові спілкуватися з Омідом Скобі. Оприлюдений був і зміст листа Меган Маркл до батька, тому ЗМІ передбачають, що вона може програти справу проти британських видань, що без її дозволу опублікували цю інформацію.
Подивитися повністю: https://www.spletnik.ru/buzz/monarchy/99405-megan-markl-priznalas-v-predostavlenii-informatcii-avtoram-knigi-v-poiskakh-svobody.htm