Днями Високий суд Англії задовольнив позов Меган Маркл, який вона подала проти фотоагенства Splash. Папараці раніше сфотографували її з сином, що Меган назвала вторгенням в особисте життя. Про це повідомляє The Guardian.

Цікаво Принц Гаррі та Меган Маркл почали співпрацю із Spotify: вони записуватимуть подкасти

Фотографи агенства на початку року зробили кілька знімків Меган Маркл, коли вона прогулювалась з сином у парку у Ванкувері. Від імені принца Арчі Меган та принц Гаррі подали позов до суду.

За словами представника подружжя, перш ніж зробити фото, папараці вивчили місцевість та будинок принца Гаррі та Меган і встановили камеру поза парканом, щоб приховано робити світлини.

Герцог і герцогиня Сассекські успішно врегулювали позов, поданий проти папарацці на початку цього року. Їх угода є чітким сигналом того, що пара виступає проти нав'язливої й агресивної поведінки папарацці і нетерпимо ставиться до цих питань, як і будь-яка інша сім'я,
– йдеться в документах суду.

У ході засідання, що відбулось у п'ятницю, 18 грудня, та проходило в дистанційному форматі, сторони уклали угоду. Агенство Splash News більше не фотографуватиме подружжя та їхнього сина без їхнього дозволу.