Напередодні Різдва Меган Маркл та принц Гаррі вирішили зробити подарунок своїм фанатам та випустили сімейну листівку у США. Фотографію зробила мама Меган – Дорія Регланд на подвір'ї їхнього маєтку у Монтесіто, штат Каліфорнія. Листівка стала ілюстрацією фотографії, проте на ній чудово видно, як підріс син Арчі, перебуваючи у США. Про це пишуть у People.

До теми Де і з ким проведуть Різдво Меган Маркл та принц Гаррі: подробиці

Окрім 1,5-річного Арчі та щасливих Меган і Гаррі на знімку позують два домашніх улюбленці – собаки Пула і Гай. Усі вони сидять біля ігрового будинку маленького сина. Вперше листівка з'явилась у мережі на твіттер-сторінці організації з захисту тварин, патроном якої є Меган у Великій Британії.

Меган Маркл і принц Гаррі
Меган Маркл, принц Гаррі та син Арчі на різдвяній листівці 2020 / Twitter / @Mayhew

"Оригінальна фотографія сім'ї була зроблена матір'ю герцогині в їхньому будинку на початку цього місяця. Маленьку ялинку, включаючи саморобні прикраси та всі інші прикраси, вибрав Арчі, і дерево буде пересаджене після свят", – заявив представник герцога та герцогині Сассекських.

Нагадаємо, що на початку року подружжя заявило про бажання відокремитись від королівської сім'ї та навесні тимчасово переїхало у Канаду. Згодом пара перебралась у США та придбала там власний будинок в Каліфорнії. Відтак, Різдво цьогоріч сім'я святкуватиме у США, а згодом планувала відправитись у Велику Британію, проте, із закриттям кордонів у країні через новий штам коронавірусу, візит до королеви, ймовірно, доведеться перекласти.

Якими були різдвяні листівки подружжя у попередні роки?

Варто додати, що у 2019 році на різдвяній листівці Меган Маркл і принца Гаррі їхній син також був головним героєм кадру.

Меган Маркл принц Гаррі
Рівздвяна листівка Меган Маркл і принца Гаррі у 2019 році / Фото з соцмереж

Цікаво Опра Вінфрі показала різдвяний подарунок від Меган Маркл: відео

А от у 2018 році їхня різдвяна листівка була більш лаконічною. Це був весільний кадр Меган та Гаррі, де вони обійняли одне одного та дивлять на салют у честь їхнього свята. Таку листівку британці 2 роки тому гостро розкритикували.

Меган Маркл і принц Гаррі
Різдвяна листівка принца Гаррі і Меган Маркл у 2018 році / Фото з соцмереж