Принц Гаррі й Меган Маркл відмовляються від соцмереж

Після того, як принц Гаррі та Меган Маркл склали королівські повноваження, їхнє життя кардинально змінилось та й продовжує змінюватися досі. Зокрема, подружжя відмовляється від соціальних мереж. Про це повідомило видання The Sunday Times.

Цікаво Королева Єлизавета ІІ та принц Філіп вакцинувалися від коронавірусу

Тепер принц Гаррі та Меган Маркл не використовуватимуть твіттер чи фейсбук. Однією з причин є те, що пара часто стикається з хвилею негативних коментарів у їхній бік. Меган часто зауважувала у публічних виступах про ненависть в онлайн-середовищі.

Також Гаррі й Меган хочуть надалі виконувати свою "прогресивну роль" в Америці, про що пише видання.

Окрім того, джерело, близьке до пари, стверджує, що вони не будуть використовувати певні платформи для просування нового благодійного фонду Archewell Foundation. Меган та принц Гаррі також, скоріш за все, не повернуться в соціальні мережі особисто.

Нагадаємо, з початку 2020 року Меган Маркл та принц Гаррі склали королівські повноваження. Для того, щоб переїхати в Сполучені Штати й займатися там підприємницькою діяльністю, вони відмовились від королівських звань, фінансування з боку держави та бренду Sussex Royal. Раніше сторінка подружжя в інстаграмі налічувала близько 10 мільйонів підписників.