А все тому, що Олександр Кажиян знайшов себе у списку журі музичної премїі на офіційному сайті, коли він не голосував. Про це менеджер TAYANNA написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Музична премія YUNA-2019 в Україні: список переможців

Не варто серйозно ставитися до результатів голосування журі YUNA, хоча б тому, що сама YUNA ставиться до журі не дуже серйозно. Побачив в матеріалі karabas.live посилання на сайт YUNA із заголовком "ПЕРЕЛІК ЖУРІ VIII ЩОРІЧНОЇ Музичної премії YUNA". Був дещо здивований, виявивши в списку себе улюбленого, тому що я не голосував. Якщо у YUNA є докази зворотного, прошу їх надати,
– заявив Кажиян.


Скріншот, який опублікував Олександр Кажиян / Facebook

Також чоловік додав, що у переліку журі помітив двох повних тезок – Заєць Наталія (менеджер Надії Мейхер) і Заєць Наталія (продюсер Наталії Мейхер).

"Я взагалі ніяк не проти корпоративних вечірок з врученням шоколадних Оскарів, хто платить, той і замовляє музику, але якщо ви називаєте себе "Музична премія YUNA – це щорічна національна премія, яка відзначає найкращих діячів музичного мистецтва", майте совість най*бувати "красивіше", – додав менеджер TAYANNA.


Скріншот, який опублікував Олександр Кажиян / Facebook

Додамо, що наразі на сайті yuna.ua у переліку немає імені Кажияна і "другої" Наталії Заєць.


Скріншот / Facebook