Нещодавно журналісти запідозрили, що співачка Майлі Сайрус та голлівудський актор Ліам Хемсворт таємно одружились. Все тому, що пара провела вечір у колі найближчих родичів та друзів. Однак насправді стосунки зірок на грані чергового розриву.

Як повідомляє The Daily Mail, співачка скасувала весілля з Ліамом Хемсвортом. Все тому, що 25-річна Майлі Сайрус не хоче мати дітей. Водночас актор у 28 років готовий стати батьком. Розбіжність у поглядах, за словами інсайдерів, стала причиною скасування весілля.

Він хоче дітей і вже не може більше чекати, а Майлі навпаки не поспішає з цим. Ліам просто убитий горем. Сайрус знову відклала весілля, а Хемсворт втомився чекати. Вони не ладнають в останні місяці,
– зазначив інсайдер.

Окрім цього, інсайдер переконаний, що Майлі Сайрус взагалі не планувала виходити заміж, бо сім'я для неї – не головне. Це не дивує батьків Ліама Хемсворта, адже вони давно говорили сину, щоб той покинув співачку. Побоювання родичів актора підтвердила сама Майлі у 2017 році.

"Я не уявляю собі шлюб. Мені всього 24. Сподіваюся, я трохи ще попрацюю. Я хочу пожити для себе, перш ніж зв'язати себе узами шлюбу", – стверджувала вона.

Хоч Майлі Сайрус і не прагнула бути дружиною, однак розлуку з Ліамом Хемсвортом вона теж переживає з болем. На її сторінці в Instagram зникли всі фото.

Нагадаємо, що 28-річний Ліам Хемсворт і 25-річна Майлі Сайрус мають складні та непрості стосунки. Зустрічатись пара почала ще у 2009 році і вже через три роки оголосила про заручини. Але в 2013 році закохані розійшлись, після чого в ЗМІ почали з’являтись інтимні фото співачки. Артистка усамітнювалась з дівчатами та вживала наркотики. У 2016 році пара відновила стосунки і відтоді в ЗМІ ніяк не стихали розмови про майбутнє весілля.