Після таємного весілля з голлівудським актором Ліамом Хемсортом запальна Майлі Сайрус кардинально змінилась. Хоч вбрання 26-річної артистки залишились пікантними, однак вона забула про "ріки" алкоголю та бездумні вчинки, якими відзначалась кілька років тому. Та днями їй вдалось знов проявити свою бунтарську натуру.

Читайте також: Майлі Сайрус знялася оголеною для глянцю: фото 18+

На офіційній сторінці в Instagram Майлі Сайрус з'явилось провокативне фото співачки. Перед камерою вона постала повністю голою та в капелюсі. Зірка вмостилась посеред пустелі на шезлонгу, прикривши груди руками.

Сезон фестивалів тут! Я квір (людина, що заперечує свої сексуальні чи гендерні статуси, – LifeStyle 24) і готова до вечірки! Вперед, літо 2019!
– написала Майлі Сайрус.

Раніше ж Майлі Сайрус зізналась, що вона пишається тим, що є квіром. Свою позицію зірка не приховувала та навіть відверто пояснила її.

Тепер ви можете побачити, як виглядає квір, як я, в гетеросексуальних стосунках. Я дуже пишаюся тим, що я квір. Я вважаю, що люди закохуються в людей, а не в стать, не в зовнішність, ні в що завгодно. Те, у що я закохана, існує майже на духовному рівні. Це не має нічого спільного з сексуальністю,
– заявила артистка.