Епідемія смертельного вірусу повпливала на усі сфери життя без винятку. Імениті дизайнери проводили покази на Тижнях моди у порожньому залі, а кіноіндустрія екстренно скасовує зйомки у країнах Європи. Так, коронавірус повпливав і на проведення масштабного музичного фестивалю Coachella 2020.

Читайте також Тіна Кароль розповіла, як захищається від коронавірусу: відео

Захід, розрахований на дев'ять днів, мав би стартувати вже 10 квітня. Проте, як повідомляє видання The Sun, уряду Каліфорнії доведеться відтермінувати Coachella 2020. Орієнтовні дати, у які все ж може відбутися фестиваль, – з 9 по 16 жовтня.

Про рішення влади на особистій сторінці у твітері повідомив репортер New York Magazine: "Інсайдери, знайомі з організаторами, повідомили мені, що фестиваль Coachella буде відкладений через загострення коронавірусу і перенесений на 9 та 16 жовтня".

Як зазначають джерела, приводом для хвилювання стали ще три підтверджені випадки захворювання у каліфорнійському місті Ріверсайд, які вдалося зафіксувати вчора, 9 березня. Так, компанія Goldenvoice, яка займається організацією фестивалю, впродовж наступних 48 годин повинна досягти угоди щодо відтермінування Coachella 2020. Якщо згоди досягнуто не буде, то захід будуть змушені скасувати зовсім.