Смерть Девіда Боуї шокувала його прихильників. Адже за два дні до трагічної звістки вийшов останній альбом співака – Blackstar. По всьому світу тисячі людей віддають шану музиканту.

У його рідному місті – Лондоні, фани зібрались біля будинку у районі Брікстон, де на стіні зображено великий портрет Девіда. Саме ці квартали були частиною його дитинства. У натовпі хтось плаче, а хтось – танцює і співає пісні легенди.

Вшановують пам'ять співака і у Сполучених Штатах. Так, у Лос-Анджелесі люди просто таки засипали квітами та свічками зірку Боуї на Алеї слави. А у Нью-Йорку усі охочі зібралися біля будинку, де мешкав співак. Як відомо, він жив на два міста, кочуючи з Лондона до Нью-Йорка і навпаки.

Читайте також: Колега Девіда Боуї розповів про його смертельну хворобу

Берлін також був знаковим містом для музиканта. У 70-их він приїхав сюди і по-новому почав працювати. Саме на берлінській студії Боуі записав свій відомий трек Heroes або ж "Герої". Кожен із тутешніх працівників по-своєму захоплюється Девідом.

Та Девіда Боуї згадують не лише у великих містах. Про легенду добре пам'ятають і у невеличкому пабі, що в австралійському селі Карінда. Саме тут у 80-тих музикант знімав свій кліп. Незмінний власник закладу каже, що слава Боуї і досі притягує до його пабу відвідувачів.

Кожен по-різному висловлює свою любов до співака. До прикладу, один британець написав у Міжнародний астрономічний союз своєрідну петицію. Він запропонував перейменувати Марс на честь Девіда Боуї, мовляв, у творчості співака було чимало космічного, позаземного.

Автор сюжету – Марта Дуда.

Нагадаємо, Девід Боуї пішов з життя у ніч на 11 січня після 18-місячної боротьби з раком. 8 січня музикант відзначив свій 69 день народження, в цей же день він випустив свій альбом Blackstar.